top of page

KİTE AND MORE HİZMETLERİ

Kite and More bünyesinde birçok farklı hizmetten faydalanabilirsiniz. Kiralık ürünlerden kişiye özel derslere kadar, suda geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarmak için ihtiyacınız olan her şey bizde. Erken rezervasyon yaptırmanız yeterli. Sizi de Kite And More tesislerinde görmek için sabırsızlanıyoruz.

  TEMEL EĞİTİM PAKETİ

Yeni başlayanlar için en popüler seçenek ile kite hayatınıza ilk adımı atın. İhtiyacınız olan temel bilgi ve becerileri TYF ve IKO sertifikalı bir eğitmen eşliğinde öğrenin.
 

Paket içeriği :  Çevre değerlendirmesi, kıyı ve hava koşulları hakkında genel bilgilendirme, eğitim ekipmanı ile karada kontrol egzersizleri, ekipman tanıtımı ve kurulumu, kite indirme ve kaldırma, güvenlik ekipmanları ve önlemleri, suda güvenli bölgede kite kontrol egzersizleri.

 

Rüzgar üstü ve altı body drag, güç üretme, tek el ile kite kontrolü, derin suda board alma çalışması, board ile sürüklenme ve board takma, boarda çıkış (waterstart), rüzgar altına ve iki yöne güvenli sürüş, hızlanma ve durma, ve kurtarma egzersizleri.

 

Sadece güneş gözlüğü, güneş kremi ve mayo ile gelin, gerekli tüm ekipman pakete dahildir. Kitesurf dersi Programını rüzgar durumu ve sizin uygunluğunuza göre 2 veya 3 güne bölüyoruz.

Özel Ders - 6 saat
Grup Dersi - 9 saat 

İLERİ SEVİYE DERSLER VE SUPERVISION

Temel eğitim paketini tamamladınız ve artık bu sporu tam anlamı ile öğrenmeye hazırsınız. İleri seviye dersler ile rüzgar üstü sürüş ve dönüşleri öğrenin, böylece suya yalnız çıkacak seviyeye gelin.

İsterseniz tecrübeli eğitmenlerimiz ile derslere devam ederek toe-side, pop & load, zıplama, kiteloop, old school, ve freestyle konularında ilerleyin veya supervision ile öğrediklerinizi pekiştirin.

EKİPMAN KİRALAMA

Son model ekipmanlar ile rüzgarlı günlerin tadını çıkarın. Güvenliğiniz için ekipmanlarımızı sürekli yeniliyoruz ve bizimle olduğunuz süre boyunca her türlü desteği veriyoruz. Kite seviyenizi geliştirmek için iyi ekipmanın gerekli olduğunu hatırlatırız. Her türlü hava koşulları, ve seviye için kite modelleri ve sizeları, twin tip ve surf board çeşitlerimiz mevcuttur.

 

Kiralama yapmak için rüzgar üstü kayış ve self rescue  tekniklerini uygulamayı bilmeniz gerekmektedir. Kendinizin ve diğer sörfçülerin güvenliği açısından bu konuya özen göstermenizi rica ederiz.

bottom of page